TOP 10 – najlepsze gadżey dla 14 latki.

TOP 10 – najlepsze gadżey dla 14 latki.

8 listopada, 2018 0 By admin

 

Dziewczyna w wieku 14 ma prawo mieć swój własny gust, o czym wielu rodziców często zdaje się zapominać. Nieprzyjemnym zaskoczeniem w czasie imprezy urodzinowej może okazać się fakt nietrafionych prezentów przez najbliższych. Nagle okazać się może, że nasza ukochana dziewczynka nie potrzebuje już do szczęścia kolejnego pluszowego misia. Mamy nadzieję, że z pomocą naszego rankingu pod tytułem „TOP 10 gadżetów dla 14 latki” już nigdy jako rodzice nie popełnicie żadnej gafy przed Waszym dorastającym dzieckiem. Zatem – bierzemy pod lupę wszystko to, czym fascynują się współczesne nastolatki!

TOP 10 gadżetów dla 14 latki – wszystko o czym marzy nastolatka

  1. Laptop nowej generacji – bez osobistego laptopa nie funkcjonujemy w naszym środowisku! Dziś trzeba żyć nie tylko w świecie realnym, ale także w wirtualnym. Pierwszy komputer przenośny daje dziewczynie dużo niezależności i pozwala kreować swoje pomysły i osobowość na licznych portalach społecznościowych, jakimi pasjonują się dziś wszyscy młodzi ludzie! Absolutny „must have” w temacie TOP 10 gadżetów dla 14 latki.
  2. Urządzenie wielofunkcyjne do pielęgnacji włosów – nastolatki w okresie dojrzewania coraz większą uwagę przywiązują do swojego wyglądu. Dla młodych dziewczyn najważniejsza jest modna fryzura. A można ją uzyskać dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu zarówno do suszenia, modelowania, prostowana oraz skręcania włosów.
  3. Markowy smartfon – umożliwia stałe pozostawanie w kontakcie ze wszystkimi znajomymi oraz rodziną. Ważne, aby miał efektowną obudowę i wiele funkcji do wykorzystania.
  4. Renomowany rower – dla aktywnych przejażdżek po lekcjach. Musi pochodzić od sprawdzonego producenta, aby można było długo się nim cieszyć.
  5. Kolorowe okulary przeciwsłoneczne – dzięki nim będzie można jeszcze bardziej podkreślić swoją urodę. Mogą mieć nie tylko kolorowe oprawki, ale także szkła. W takich okularach idealnie zadaje się szyku na imprezach.

TOP 10 gadżetów dla 14 latki – gdy dopiero kształtuje się gust

  1. Zestaw lakierów do paznokci – każda dziewczyna w wieku nastoletnim odkrywa świat kobiecej urody i jak najszybciej pragnie podkreślić swoją własną. Komplet lakierów do paznokci z pewnością pozwoli każdej młodej pannie szybko odnaleźć swój styl.
  2. Praktyczne, a zarazem eleganckie buty – mogą mieć charakter elegancki lub codzienny. Najważniejsze, aby były wygodne.
  3. Dziewczęca biżuteria – tutaj jest bardzo wiele rozwiązań. Można pokusić się o zakup jednego gadżetu lub całego kompletu. W przypadku zestawu cena oczywiście będzie wyższa. Do wyboru pozostają więc pierścionki, bransoletki, naszyjniki, breloczki i inne formy, niekoniecznie ze złota.
  4. Książka ulubionego autora lub płyta ulubionego zespołu – propozycja z TOP 10 gadżetów dla 14 latki, dla tych dziewcząt, które nie uciekają od czytania oraz dla przekładających tradycyjną formę udostępniania muzyki zamiast nielegalnego ściągania plików.
  5. Bilet na koncert ulubionego wykonawcy – gadżet wymienny na wrażenie. Może być dwuosobowy. Dzięki temu wręczający może zaliczyć ciekawą randkę!

TOP 10 gadżetów dla 14 latki – podsumowanie

Na podstawie naszego rankingu TOP 10 gadżetów dla 14 latki wywnioskować można, że gusta są naprawdę różne. Z drugiej strony, wraz z nadejściem epoki nowoczesnych technologii, w kwestii gustu młodych ludzi wiele rzeczy się zmieniło, ale kilka też pozostało bez zmian. Wychodzi na to, że młodym ludziom najbardziej zależy na tym, aby pozostawać w stałym kontakcie z rówieśnikami za pomocą nowoczesnych sprzętów. Te urządzenia w różnym stopniu definiują także ich atrakcyjność towarzyską. Kiedyś, by mieć poszanowanie w grupie, wystarczył najprostszy telefon komórkowy. Obecnie już kilkuletnie dzieci korzystają ze smartfonów. Młoda dziewczyna lubiąca otaczać się modnymi gadżetami powinna przy tym wszystkim pamiętać, że żadne nowoczesne urządzenie nie zastąpi jej kontaktu z drugim człowiekiem, jego ciepła, dobrego słowa i aury, jaką wokół siebie roztacza. Ludzie powinni być przy nas zawsze, a żywotność każdego urządzenia kończy się prędzej czy później. Sprzęt możemy zawsze zastąpić nowszym modelem, ale człowieka – nigdy.