Jakie słuchawki do counter-strike kupić?

Jakie słuchawki do counter-strike kupić?

11 grudnia, 2018 0 By admin

Gra Counter Strike należy obecnie do najpopularniejszej z fabuł, przy której lubią spędzać czas młodzi ludzie. Gracz, który chce wszystkie etapy fabuły pokonać bez przeszkód od początku do końca, musi nie tylko konsekwentnie rozwijać swoje umiejętności techniczne. Istotne jest także posiadanie wysokiej jakości urządzenia, gdzie za każdym razem będzie można odkrywać przyjemność obcowania ze światem wirtualnym na nowo. Do gry Counter Strike potrzebne są słuchawki, bez nich wrażenie nie jest już takie samo. Dzięki obcowaniu na równym stopniu z obrazem oraz dźwiękiem znajdujemy się po prostu w świecie równoległym, oddzielonym od naszej codzienności. Doświadczeni gamerzy z pewnością dobrze wiedzą, co mamy w tej chwili na myśli. Mówiąc o tym, jakie słuchawki do counter – strike kupić, nie mamy na myśli pierwszych z brzegu, wybranych słuchawek. Najtańsze opcje, kupione pospieszenie, raczej się tutaj nie sprawdzą. Potrzebne są profesjonalne i nie zawsze tanie modele słuchawek, przeznaczone zwłaszcza dla tej gry! Tylko z nimi można podwyższyć komfort przechodzenia przez wszystkie rozgrywki!

Jakie słuchawki do counter-strike kupić – wskazówki

Zastanawiając się nad tym, jakie słuchawki do counter-strike kupić, musimy zwrócić uwagę na cały szereg technicznych szczegółów:

  • Określenie rodzaju potrzebnych słuchawek – mogą być przewodowe lub nie. Minusem tych pierwszych może okazać się zaplątany kabel, ale do wszystkiego można się przyzwyczaić, zwłaszcza jeśli jakość dźwięku podawana jest bez zarzutu. W słuchawkach bezprzewodowych jedynym minusem jest to, że dźwięk z fabuły dociera do naszych uszu nieco opóźniony. Może to czasami irytować wszystkich graczy, który lubią w czasie gry, gdy każde parametry są sprecyzowane jak w szwajcarskim zegarku.
  • Jaki przewód oraz zasięg działania? – przewód nie powinien krępować naszych ruchów, zbyt długie kable tylko nas dekoncentrują. Zasięg słuchawek bezprzewodowych powinien nam też gwarantować swobodną koordynację.
  • Praca pasma przenoszenia – przekazuje nam dźwięki o zróżnicowanych częstotliwościach. Specjaliści określają, że najlepiej decydować się na słuchawki o wartościach 20 Hz w dolnym progu dźwiękowym, a w górnym 20 kHz.
  • Rozmiar membran – przed rozpoczęciem gry z nowymi słuchawkami do wypróbowania dobrze będzie prześwietlenie ich membran. Dobrej jakości słuchawki do counter – strike mają około 60 mm.
  • Stopień czułości – daje nam komunikat na temat głośności, jaką charakteryzują się słuchawki. Żeby czerpać pełną przyjemność z obcowania ze światem nie tylko obrazów, ale także dźwięków, trzeba wyposażyć się w słuchawki o czułości przekraczającej wartość 80 dB.

Moc pracy – żeby na dobre pogrążyć się w świecie wirtualnym, pełnym dźwięków innych od tego świata, który nas otacza, wystarczy moc od 100 do 120 mW.

Jakie słuchawki do counter-strike kupić – konstrukcje i modele

Parametry i moce dźwięków to jedno, ale strona wizualne, to drugie. Odgrodzenie gamera od świata zewnętrznego na czas rozgrywki wirtualnej jest niezwykle istotne, bo hałas z zewnątrz zepsuć może nawet najlepsze wrażenie. Jeśli zastanawiacie się nad tym, jakie słuchawki do counter-strike kupić, zwróćcie uwagę na typowo konstrukcyjny aspekt słuchawek. Mamy dwa rodzaje do wyboru. Są to słuchawki całkowicie zakrywające uszy, z nakładanymi, szerokimi „miseczkami” oraz słuchawki douszne. Jeśli chodzi o zachowanie komfortu podczas grania, zdecydowanie ten pierwszy typ słuchawek idealnie zdaje egzamin. Ucho odgrodzone od świata zewnętrznego w żadnym stopniu nie przyjmuje hałasów dochodzących z pokoju, kuchni, czy też innego miejsca w domu. Ma to ogromne znaczenie także w przypadku przeprowadzania wszelkich rozgrywek masowych dla graczy, gdy obok siebie funkcjonuje co najmniej kilka stanowisk komputerowych, a wszystko dodatkowo obserwują widzowie zaproszeni na event. Tylko słuchawki całkowicie zakrywające uszy sprawdzą się w tej sytuacji w stu procentach. Z kolei słuchawki wkładane dousznie są bez wątpienia tańsze, ale nie izolują naszego słuchu od dźwięków zewnętrznych w tak wysokim stopniu, jak słuchawki nakładane na całe ucho.